Forum


Powrót Ogłoszenie o zamówieniu (o wszczęciu) na tablicy w siedzibie Zamawiającego

J.

Joanna .....

26

Czy zamieszczacie ogłoszenie o zamówieniu po opublikowaniu go w Biuletynie Zamówień Publicznych na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zamawiającego (mimo, że ma np. 30 stron) czy tylko na stronie BIP Firmy ?
Czy zamieszczacie ogłoszenie o zamówieniu po opublikowaniu go w Biuletynie Zamówień Publicznych na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zamawiającego (mimo, że ma np. 30 stron) czy tylko na stronie BIP Firmy ?
0
2018-10-04 13:49 0

D.

Danuta .....

14

Zamieszczamy na tablicy ogłoszeń (nie musisz rozwieszać każdej strony oddzielnie ale umożliwić ich przeglądanie) art. 40
Zamieszczamy na tablicy ogłoszeń (nie musisz rozwieszać każdej strony oddzielnie ale umożliwić ich przeglądanie) art. 40
0
2018-10-04 13:51 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy