Forum


Powrót Ogłoszenie o zmianie umowy

A.

Anna .....

3

Czy należy zamieścić na UZP ogłoszenie o zmianie umowy, jeżeli po podpisaniu umowy na kursy językowe Wykonawca chce dokonać zmiany lektora (zmiana ta została przewidziana w umowie)? Bardzo proszę o odpowiedź.
Czy należy zamieścić na UZP ogłoszenie o zmianie umowy, jeżeli po podpisaniu umowy na kursy językowe Wykonawca chce dokonać zmiany lektora (zmiana ta została przewidziana w umowie)? Bardzo proszę o odpowiedź.
0
2018-10-05 14:28 0

M.

Marta .....

27

Nie. Żadna informacja zawarta w BZP nie została zmieniona. Poza tym, ustawodawca nakazuje zamieścić ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w przypadku gdy zamawiający dokona zmian, o których mowa w art. 144 ust. 1 pkt 2i 3, a zmiana lektora nie dotyczy wskazanych zmian.
Tak na marginesie - szkolenia językowe to chyba zamówienia na usługi społeczne czyli art. 138o, a wtedy nie zamieszcza się ogłoszenia o udzieleniu zamówienia w BZP.
Nie. Żadna informacja zawarta w BZP nie została zmieniona. Poza tym, ustawodawca nakazuje zamieścić ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w przypadku gdy zamawiający dokona zmian, o których mowa w art. 144 ust. 1 pkt 2i 3, a zmiana lektora nie dotyczy wskazanych zmian. Tak na marginesie - szkolenia językowe to chyba zamówienia na usługi społeczne czyli art. 138o, a wtedy nie zamieszcza się ogłoszenia o udzieleniu zamówienia w BZP.
0
2018-10-05 14:39 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy