Forum


Powrót Wpis do Rejestru BDO

R.

Robert .....

7

Szanowni Państwo
Czy sprawdzacie od wykonawców czy jest wpisany do rejestru BDO? Jak to się ma do Zamówień Publicznych?
Zgodnie z art. 56 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi, jako współpracujący z podmiotem niewystępującym w rejestrze można narazić się na karę pieniężną.

Spotkaliście się z tym tematem?
Szanowni Państwo Czy sprawdzacie od wykonawców czy jest wpisany do rejestru BDO? Jak to się ma do Zamówień Publicznych? Zgodnie z art. 56 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi, jako współpracujący z podmiotem niewystępującym w rejestrze można narazić się na karę pieniężną. Spotkaliście się z tym tematem?
0
2018-10-11 15:43 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Rejestr w BDO to dość nowy obowiązek :) i wciąż nie wszystkie podmioty są w nim zarejestrowane. Będą też takie, które nie muszą składać wniosku o wpis do rejestru - ale te raczej nie złożą oferty.
Wobec powyższego wydaje się, że w przetargu zapisy powinny uwzględniać równoważne dokumenty.
Rejestr w BDO to dość nowy obowiązek :) i wciąż nie wszystkie podmioty są w nim zarejestrowane. Będą też takie, które nie muszą składać wniosku o wpis do rejestru - ale te raczej nie złożą oferty. Wobec powyższego wydaje się, że w przetargu zapisy powinny uwzględniać równoważne dokumenty.
0
2018-10-12 07:38 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy