Forum

Powrót warunek udziału w postępwaniu

R.

Romana .....

3

dzień dobry czy mogę na warunek udziału w postępowaniu na usługę szkoleniową w przetargu nieograniczonym dot. zdolności technicznej i zawodowej żądać aby wykonawca wykazał się 2 wykładowcami posiadającymi 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń miękkich którzy w okresie 10 lat przeprowadzili minimum 20 szkoleń za następne będą przyznawane dodatkowe punkty. Czy mam raczej stosować art 4 pkt 2 rozporządzenia (w sprawie rodzajów dokumentów jakich...) w okresie 3 lat
dzień dobry czy mogę na warunek udziału w postępowaniu na usługę szkoleniową w przetargu nieograniczonym dot. zdolności technicznej i zawodowej żądać aby wykonawca wykazał się 2 wykładowcami posiadającymi 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń miękkich którzy w okresie 10 lat przeprowadzili minimum 20 szkoleń za następne będą przyznawane dodatkowe punkty. Czy mam raczej stosować art 4 pkt 2 rozporządzenia (w sprawie rodzajów dokumentów jakich...) w okresie 3 lat
0
2018-10-15 13:48 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 170

A teraz wystarczy zadać sobie pytanie pomocnicze.

Dlaczego ktoś ma posiadać akurat 10 letnie doświadczenie ? Czy ktoś kto pracuje w branży np. od 5 lat i w tym czasie przeprowadził 50 szkoleń jest niezdolny do wykonania zamówienia ? czy jest gorszy od kogoś kto przez faktyczne 10 lat robił po jednym szkoleniu rocznie ?

Odpowiedź jest chyba oczywista.
A teraz wystarczy zadać sobie pytanie pomocnicze. Dlaczego ktoś ma posiadać akurat 10 letnie doświadczenie ? Czy ktoś kto pracuje w branży np. od 5 lat i w tym czasie przeprowadził 50 szkoleń jest niezdolny do wykonania zamówienia ? czy jest gorszy od kogoś kto przez faktyczne 10 lat robił po jednym szkoleniu rocznie ? Odpowiedź jest chyba oczywista.
0
2018-10-15 14:56 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy