Forum


Powrót odwołanie na treść siwz

M.

Małgorzata .....

32

Czy odwołanie na zapisy siwz (art. 180) musi być poprzedzone zapytaniem lub prośbą do Zamawiającego o zmianę zapisów, czy mogę od razu do Prezesa?
Czy odwołanie na zapisy siwz (art. 180) musi być poprzedzone zapytaniem lub prośbą do Zamawiającego o zmianę zapisów, czy mogę od razu do Prezesa?
0
2018-10-17 13:54 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Można od razu do KIO, zamawiający po otrzymaniu odwołania też może zmienić SIWZ, a zwykłe zapytanie może nie wystarczyć, a terminy przepadną.
Można od razu do KIO, zamawiający po otrzymaniu odwołania też może zmienić SIWZ, a zwykłe zapytanie może nie wystarczyć, a terminy przepadną.
0
2018-10-17 14:22 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy