Forum


Powrót Nazwa producenta i typ urządzenia w opisie przedmiotu zamówienia

D.

Dorota .....

0

Zamawiający podał producenta i na pytanie czy można zastosować urządzenie równoważne innego producenta odpowiedział że nie wyraża na to zgody. Co można zrobić oprócz powołania się na art. 29 ust2-3? chciałabym to załatwić jeszcze poprzez pytania i odpowiedzi ;)
Zamawiający podał producenta i na pytanie czy można zastosować urządzenie równoważne innego producenta odpowiedział że nie wyraża na to zgody. Co można zrobić oprócz powołania się na art. 29 ust2-3? chciałabym to załatwić jeszcze poprzez pytania i odpowiedzi ;)
1
2016-09-07 05:59 0

N.

Natalia .....

26

drogą pytań i odpowiedzi załatwisz w dużym prawdopodobieństwem tylko to , że miną Ci terminy na odwołania
drogą pytań i odpowiedzi załatwisz w dużym prawdopodobieństwem tylko to , że miną Ci terminy na odwołania
1
2016-09-07 06:25 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy