Forum


Powrót Zamówienia na usługi społeczne

D.

Dagmara .....

1

Czy w celu udzielenia zamówienia na usługi społeczne poniżej 750000 euro należy stosować przepisy art. 138 g i dalsze ustawy Pzp, czy tylko art. 138 o?
Czy w celu udzielenia zamówienia na usługi społeczne poniżej 750000 euro należy stosować przepisy art. 138 g i dalsze ustawy Pzp, czy tylko art. 138 o?
0
2018-10-26 10:50 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Do procedury tylko 138o, ale niektóre inne też mają zastosowanie np. 138 h stanowi jakie to są usługi społeczne
Do procedury tylko 138o, ale niektóre inne też mają zastosowanie np. 138 h stanowi jakie to są usługi społeczne
0
2018-10-26 11:01 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy