Forum


Powrót usługi detektywistyczne i ochroniarskie

A.

Anna .....

30

Witam,
jak podejść do tematu. Zamawiający klasyczny. Postępowanie na ochronę fizyczną ludzi, terenu i mienia wraz z obsługa portierni. Wiodący przedmiot zamówienia to ochrona ludzi i mienia. Obsługa portierni to podrzędna cześć zamówienia. Usługi detektywistyczne (kody CPV) podchodzą pod usługi społeczne, natomiast usługi portierskie (kody CPV) nie.
Czy w związku z powyższym mogę zastosować ogłoszenia na zamówienie na USŁUGI SPOŁECZNE?????
Witam, jak podejść do tematu. Zamawiający klasyczny. Postępowanie na ochronę fizyczną ludzi, terenu i mienia wraz z obsługa portierni. Wiodący przedmiot zamówienia to ochrona ludzi i mienia. Obsługa portierni to podrzędna cześć zamówienia. Usługi detektywistyczne (kody CPV) podchodzą pod usługi społeczne, natomiast usługi portierskie (kody CPV) nie. Czy w związku z powyższym mogę zastosować ogłoszenia na zamówienie na USŁUGI SPOŁECZNE?????
0
2018-10-26 11:02 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Myślę, że w podanym przypadku należy uwzględnić art. 5d.
Z reguły, jeżeli zamówienia podlegają innym przepisom właściwym, ze względu na cechy tego zamówienia to prowadzimy je rozdzielnie.
Myślę, że w podanym przypadku należy uwzględnić art. 5d. Z reguły, jeżeli zamówienia podlegają innym przepisom właściwym, ze względu na cechy tego zamówienia to prowadzimy je rozdzielnie.
0
2018-10-26 12:04 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy