Forum


Powrót Nowe referencje

R.

Robert .....

7

Wykonawca został wezwany do wyjaśnienia referencji (nie wynikało wprost co dotyczyła dana usługa), po czym w odpowiedzi dostaliśmy inne referencje ( które spełniają wymogi SIWZ), z informacją, że wcześniej do oferty wpisali błędne usługi a później błędnie przesłane kopie referencji tych usług.
Czy taka zmiana referencji jest ok?
Wykonawca został wezwany do wyjaśnienia referencji (nie wynikało wprost co dotyczyła dana usługa), po czym w odpowiedzi dostaliśmy inne referencje ( które spełniają wymogi SIWZ), z informacją, że wcześniej do oferty wpisali błędne usługi a później błędnie przesłane kopie referencji tych usług. Czy taka zmiana referencji jest ok?
0
2018-11-05 15:59 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 254

Panie Robercie pytanie jest tak opisane, że nie wiadomo o co chodzi:
"o wyjaśnienia referencji (nie wynikało wprost co dotyczyła dana usługa)" - bo z referencji nie musi to wynikać tylko z wykazu. (I chyba czego dotyczyła, a nie co dotyczyła)

"wcześniej do oferty wpisali błędne usługi a później błędnie przesłane kopie. " - jakie kopie, czego ? jeśli źle wypełniono wykaz usług to nic nie da sama zmiana referencji.

Reasumując na jakiej podstawie prawnej i po co wezwano do wyjaśniania referencji ?
Co dokładnie i z jakim komentarzem złożył Wykonawca w odpowiedzi.
Panie Robercie pytanie jest tak opisane, że nie wiadomo o co chodzi: "o wyjaśnienia referencji (nie wynikało wprost co dotyczyła dana usługa)" - bo z referencji nie musi to wynikać tylko z wykazu. (I chyba czego dotyczyła, a nie co dotyczyła) "wcześniej do oferty wpisali błędne usługi a później błędnie przesłane kopie. " - jakie kopie, czego ? jeśli źle wypełniono wykaz usług to nic nie da sama zmiana referencji. Reasumując na jakiej podstawie prawnej i po co wezwano do wyjaśniania referencji ? Co dokładnie i z jakim komentarzem złożył Wykonawca w odpowiedzi.
0
2018-11-05 16:25 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy