Forum


Powrót Potencjał podmiotu trzeciego

M.

Malwina .....

10

Witam, proszę o pomoc w następującej sprawie:

W postępowaniu na przebudowę drogi wykonawca złożył referencje, ale przy potwierdzaniu ich u Inwestora okazało się, że ten wykonawca nie był zgłoszony jako podwykonawca i naszym zdaniem referencje nie są do przyjęcia.

Następnie, ten sam wykonawca nie zgłosił w ofercie, że będzie korzystał z potencjału podmiotu trzeciego. W związku z tym, że jego referencje są niepewne, chciałby posiłkować się potencjałem podmiotu trzeciego dotyczącym wykonanych robót budowlanych i referencjami.

Czy możemy coś takiego przyjąć?
Oferta wpłynęła tylko jedna i chcielibyśmy ją uratować.
Witam, proszę o pomoc w następującej sprawie: W postępowaniu na przebudowę drogi wykonawca złożył referencje, ale przy potwierdzaniu ich u Inwestora okazało się, że ten wykonawca nie był zgłoszony jako podwykonawca i naszym zdaniem referencje nie są do przyjęcia. Następnie, ten sam wykonawca nie zgłosił w ofercie, że będzie korzystał z potencjału podmiotu trzeciego. W związku z tym, że jego referencje są niepewne, chciałby posiłkować się potencjałem podmiotu trzeciego dotyczącym wykonanych robót budowlanych i referencjami. Czy możemy coś takiego przyjąć? Oferta wpłynęła tylko jedna i chcielibyśmy ją uratować.
0
2018-11-07 11:29 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 980

Niestety w opisanym przypadku wykonawca nie może powoływać się na podmiot trzeci jeżeli nie wskazał go w ofercie i nie załączył zobowiązania podmiotu trzeciego do oferty.
Niestety w opisanym przypadku wykonawca nie może powoływać się na podmiot trzeci jeżeli nie wskazał go w ofercie i nie załączył zobowiązania podmiotu trzeciego do oferty.
0
2018-11-07 11:46 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy