Forum


Powrót Zapytanie ofertowe na sprzątanie - wszczęcie postępowania powyżej 30 000 euro

M.

Malwina .....

10

Witajcie,
wczoraj miałam otwarcie zapytania ofertowego na sprzątanie. Z naszych szacunków wyszło, że kwota nie powinna przekroczyć progu 30 000 euro. Wpłynęły jednak 3 oferty i wszystkie powyżej tej kwoty.
Czy w tej sytuacji powinnam wszcząć postępowanie w trybie powyżej 30 000 euro? A zapytanie ofertowe unieważnić z powodu przekroczenia progu przetargowego?
Poza tym, czy muszę w zapytaniu ofertowym zrobić zestawienie ofert, które wpłynęły i udostępnić je na stronie zamawiającego przed unieważnieniem?
Witajcie, wczoraj miałam otwarcie zapytania ofertowego na sprzątanie. Z naszych szacunków wyszło, że kwota nie powinna przekroczyć progu 30 000 euro. Wpłynęły jednak 3 oferty i wszystkie powyżej tej kwoty. Czy w tej sytuacji powinnam wszcząć postępowanie w trybie powyżej 30 000 euro? A zapytanie ofertowe unieważnić z powodu przekroczenia progu przetargowego? Poza tym, czy muszę w zapytaniu ofertowym zrobić zestawienie ofert, które wpłynęły i udostępnić je na stronie zamawiającego przed unieważnieniem?
0
2018-11-15 07:11 0

J.

Joanna .....

68

Nie trzeba niczego unieważniać. Pod warunkiem, że szacowanie było prawidłowe i to czy znajdą Państwo środki na najkorzystniejszą ofertę.
Nie trzeba niczego unieważniać. Pod warunkiem, że szacowanie było prawidłowe i to czy znajdą Państwo środki na najkorzystniejszą ofertę.
0
2018-11-15 07:26 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy