Forum


Powrót wezwanie o dokumenty KRK

R.

Romana .....

3

Jeżeli wezwałam wykonawce z art 26 ust. 2 o przedłożenie dokumentów min zaświadczenia z KRK i przysłał w terminie tylko od firmy i prezesa firmy a nie przysłał od prokurenta muszę wezwać dodatkowo z art 26 ust 3 o to zaświadczenie czy mogę firmę wykluczyć a ofertę odrzucić? proszę o szybką odpowiedź
Jeżeli wezwałam wykonawce z art 26 ust. 2 o przedłożenie dokumentów min zaświadczenia z KRK i przysłał w terminie tylko od firmy i prezesa firmy a nie przysłał od prokurenta muszę wezwać dodatkowo z art 26 ust 3 o to zaświadczenie czy mogę firmę wykluczyć a ofertę odrzucić? proszę o szybką odpowiedź
0
2018-11-21 12:00 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Po wezwaniu z art. 26 ust. 2 zawsze trzeba korzystać z art. 26 ust. 3 dopiero potem można wykluczać
Po wezwaniu z art. 26 ust. 2 zawsze trzeba korzystać z art. 26 ust. 3 dopiero potem można wykluczać
0
2018-11-21 12:08 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy