Forum


Powrót POwierzenie kompetencji kierownika zamawiajacego

K.

Katarzyna .....

9

Czy zgodnie z art. 18 ust. 2 kiedy Kierownik zamawiającego powierzy pisemnie wykonywanie zastrzeżonych dla niego czynności np swoim zastępcom to wtedy tylko oni odpowiadają a on jest z tej odpowiedzialności zwolniony?
Czy zgodnie z art. 18 ust. 2 kiedy Kierownik zamawiającego powierzy pisemnie wykonywanie zastrzeżonych dla niego czynności np swoim zastępcom to wtedy tylko oni odpowiadają a on jest z tej odpowiedzialności zwolniony?
0
2018-11-23 09:05 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 978

Kierownik nigdy nie jest z odpowiedzialności zwolniony bo jest kierownikiem, ale odpowiedzialność może się rozłożyć na wiele osób np. na zastępce jeżeli mu zostały powierzone pewne czynności lub na komisje przetargową.
Kierownik nigdy nie jest z odpowiedzialności zwolniony bo jest kierownikiem, ale odpowiedzialność może się rozłożyć na wiele osób np. na zastępce jeżeli mu zostały powierzone pewne czynności lub na komisje przetargową.
0
2018-11-23 10:11 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy