Forum


Powrót Zamówienie na podstawie art. 4 pkt 5c Pzp

K.

Katarzyna .....

4

Pytanie trochę techniczne, czy przy zamówieniu z art. 4 pkt 5c Pzp na dokumenty publiczne i ich personalizację, druków o strategicznym znaczeniu dla bezpieczeństwa itp. o wartości powyżej progu unijnego można powołać komisję do udzielenia tego zamówienia na podstawie art. 19 Pzp?
Pytanie trochę techniczne, czy przy zamówieniu z art. 4 pkt 5c Pzp na dokumenty publiczne i ich personalizację, druków o strategicznym znaczeniu dla bezpieczeństwa itp. o wartości powyżej progu unijnego można powołać komisję do udzielenia tego zamówienia na podstawie art. 19 Pzp?
0
2018-11-30 13:30 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 847

Art. 4 ustawy PZP stanowi do czego nie stosuje się ustawy PZP bez względu na wartość zamówienia, więc art. 19 też nie ma zastosowania. Nic nie stoi na przeszkodzie by w regulaminie wewnętrznym lub procedurze wyboru wykonawcy zrobić zapisy i powołać jakąś komisję do przeprowadzenia zamówień nieobjętych ustawą pzp.
Art. 4 ustawy PZP stanowi do czego nie stosuje się ustawy PZP bez względu na wartość zamówienia, więc art. 19 też nie ma zastosowania. Nic nie stoi na przeszkodzie by w regulaminie wewnętrznym lub procedurze wyboru wykonawcy zrobić zapisy i powołać jakąś komisję do przeprowadzenia zamówień nieobjętych ustawą pzp.
0
2018-11-30 13:58 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy