Forum


Powrót Czy można już wezwać z art. 26 ust. 2

K.

Krystian .....

6

Dzień dobry,
Przetarg nieograniczony, procedura odwrócona.

Wykonawca , którego oferta jest najkorzystniejsza nie dostarczył jeszcze oświadczenia dot. grupy kapitałowej (dzisiaj jest 4 dzień, podobno jest w drodze, wysłał). Muszę go również wezwać z art. 26 ust. 2 o złożenie dokumentów. Czy mogę go już teraz wezwać o złożenie dokumentów z art. 26 ust. 2 czy muszę czekać na oświadczenie dot. grupy kapitałowej? Mógłbym dzisiaj wezwać jednocześnie odrębnymi pismami z 26 ust. 2 pzp o dokumenty i 26 ust. 3 o oświadczenie dot. grupy kapitałowej. Czy było by to prawidłowe?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Dzień dobry, Przetarg nieograniczony, procedura odwrócona. Wykonawca , którego oferta jest najkorzystniejsza nie dostarczył jeszcze oświadczenia dot. grupy kapitałowej (dzisiaj jest 4 dzień, podobno jest w drodze, wysłał). Muszę go również wezwać z art. 26 ust. 2 o złożenie dokumentów. Czy mogę go już teraz wezwać o złożenie dokumentów z art. 26 ust. 2 czy muszę czekać na oświadczenie dot. grupy kapitałowej? Mógłbym dzisiaj wezwać jednocześnie odrębnymi pismami z 26 ust. 2 pzp o dokumenty i 26 ust. 3 o oświadczenie dot. grupy kapitałowej. Czy było by to prawidłowe? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
0
2018-12-11 10:54 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Wezwałabym o dokumenty z art. 26 ust 2.
Jeżeli wysłał OGK to powinno dzisiaj/jutro być u Zamawiającego. Jeżeli nie będzie to wysłać wezwanie do uzupełnienia dokumentu.
Wezwałabym o dokumenty z art. 26 ust 2. Jeżeli wysłał OGK to powinno dzisiaj/jutro być u Zamawiającego. Jeżeli nie będzie to wysłać wezwanie do uzupełnienia dokumentu.
0
2018-12-11 11:20 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy