Forum


Powrót Modyfikacja SIWZ

K.

Krystian .....

6

Witam.

Chcę zmodyfikować siwz. Modyfikacja nie prowadzi do zmiany ogłoszenia.
(art. 38 ust 4)
Rozumiem, że teraz zamieszczam tylko modyfikację na stronie internetowej. Nie przekazuję jej wykonawcom?

pozdrawiam!
Witam. Chcę zmodyfikować siwz. Modyfikacja nie prowadzi do zmiany ogłoszenia. (art. 38 ust 4) Rozumiem, że teraz zamieszczam tylko modyfikację na stronie internetowej. Nie przekazuję jej wykonawcom? pozdrawiam!
1
2016-09-09 10:31 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 640

Tak, tylko należy sprawdzić czy ta modyfikacja nie spowoduje, że potrzebny będzie niezbędny dodatkowy czas na zmianę w ofertach, wówczas trzeba przedłużyć termin składania ofert i trzeba będzie zmienić ogłoszenie. Jeżeli wydawałeś SIWZ wykonawcom, to zmiany musisz dać wykonawcom, jeśli SIWZ było tylko na stronie, to zmiany zamieszczasz tylko na stronie.
Tak, tylko należy sprawdzić czy ta modyfikacja nie spowoduje, że potrzebny będzie niezbędny dodatkowy czas na zmianę w ofertach, wówczas trzeba przedłużyć termin składania ofert i trzeba będzie zmienić ogłoszenie. Jeżeli wydawałeś SIWZ wykonawcom, to zmiany musisz dać wykonawcom, jeśli SIWZ było tylko na stronie, to zmiany zamieszczasz tylko na stronie.
1
2016-09-09 10:51 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy