Forum


Powrót Dokumenty w ofercie

M.

Monika .....

23

Wykonawca załączył do oferty wszystkie wymagane dokumenty. Niestety załączony wykaz usług jest błędnie wypełniony. Czy należy wówczas wezwać wykonawcę z art. 26 ust. 3 ? Zawsze w takiej sytuacji stosowałam wezwanie do uzupełnienia gdyż byłam już w posiadaniu dokumentu który należy poprawić. Ale spotkałam się też z inną opinią zamawiającego , który stosuje w takiej sytuacji art. 26 ust. 1 lub 2 (w zależności od wartości zamówienia). Jak postępujecie w takiej sytuacji?
Wykonawca załączył do oferty wszystkie wymagane dokumenty. Niestety załączony wykaz usług jest błędnie wypełniony. Czy należy wówczas wezwać wykonawcę z art. 26 ust. 3 ? Zawsze w takiej sytuacji stosowałam wezwanie do uzupełnienia gdyż byłam już w posiadaniu dokumentu który należy poprawić. Ale spotkałam się też z inną opinią zamawiającego , który stosuje w takiej sytuacji art. 26 ust. 1 lub 2 (w zależności od wartości zamówienia). Jak postępujecie w takiej sytuacji?
0
2018-12-20 08:11 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 873

Moim zdaniem wezwałbym wykonawcę w trybie art. 26 ust. 3.
Moim zdaniem wezwałbym wykonawcę w trybie art. 26 ust. 3.
0
2018-12-20 10:18 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy