Forum


Powrót Przetarg na dostawę energii elektrycznej

A.

Anna .....

29

Witam,
przygotowuję postępowanie powyzej progu na dostawę energii elektrycznej (Zamawiający klasyczny).
Moje pytania:,
- czy powyzej progu, postępowanie może zostać zamieszczone na okres 35 dni (licząc od dnia wysłania ogłoszenia do publikacji)?, jeżeli tak to który to art. reguluje?
- czy jeżeli stawiam tylko warunek dotyczący kompetencji lub uprawnień do prowadzenia dział. zawodowej, ( żądam przedstawienia aktualnej koncesji na prowadzenie dział. gospodarczej w zakresie obrotu energią elektryczną), to rozumiem, ze zapisy dotyczace podmiotów trzecich nie mają zastosowania?
Witam, przygotowuję postępowanie powyzej progu na dostawę energii elektrycznej (Zamawiający klasyczny). Moje pytania:, - czy powyzej progu, postępowanie może zostać zamieszczone na okres 35 dni (licząc od dnia wysłania ogłoszenia do publikacji)?, jeżeli tak to który to art. reguluje? - czy jeżeli stawiam tylko warunek dotyczący kompetencji lub uprawnień do prowadzenia dział. zawodowej, ( żądam przedstawienia aktualnej koncesji na prowadzenie dział. gospodarczej w zakresie obrotu energią elektryczną), to rozumiem, ze zapisy dotyczace podmiotów trzecich nie mają zastosowania?
0
2019-01-02 09:48 0

N.

Natalia .....

31

- art. 43.2
- tak
- art. 43.2 - tak
0
2019-01-02 10:05 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy