Forum


Powrót Przedłużenie terminu związania ofertą

M.

Michał .....

7

Przetarg powyżej progów unijnych, zbliża się koniec terminu ważności ofert.
Czy fakt o przedłużeniu terminu związania ofertą należy zamieścić w DUUE? Dostaliśmy ostatnio przypomnienie, że jeszcze nie została zamieszczona informacja o udzieleniu zamówienia w dzienniku DUUE.
Rozumiem, że to tylko takie przypomnienie z automatu wysłane, ale zastanawiam się czy może jednak gdzieś się o tym informuje oprócz strony zamawiającego.
Przetarg powyżej progów unijnych, zbliża się koniec terminu ważności ofert. Czy fakt o przedłużeniu terminu związania ofertą należy zamieścić w DUUE? Dostaliśmy ostatnio przypomnienie, że jeszcze nie została zamieszczona informacja o udzieleniu zamówienia w dzienniku DUUE. Rozumiem, że to tylko takie przypomnienie z automatu wysłane, ale zastanawiam się czy może jednak gdzieś się o tym informuje oprócz strony zamawiającego.
0
2019-01-02 10:24 0

NA.

Natalia A. .....

35

to są tylko przypomnienia bo tak automatycznie system mają ustawiony. Informujesz tylko Wykonawców. Nie wiem dlaczego piszesz o stronie Zamawiającego- pomyłka?
Pismo o przedłożenie terminu związania ofertą wysyłasz do Wykonawców którzy złożyli oferty w zakresie postępowania lub danego zadania w zależności jaka masz sytuację
to są tylko przypomnienia bo tak automatycznie system mają ustawiony. Informujesz tylko Wykonawców. Nie wiem dlaczego piszesz o stronie Zamawiającego- pomyłka? Pismo o przedłożenie terminu związania ofertą wysyłasz do Wykonawców którzy złożyli oferty w zakresie postępowania lub danego zadania w zależności jaka masz sytuację
0
2019-01-02 10:38 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy