Forum


Powrót art. 29 ust. 3a - zatrudnienie na umowę o pracę

WT

Walentyna Tararuj

20

Czy z godnie z art. 29 ust. 3a - zatrudnienie na umowę o pracę jest obowiązkowe w robotach budowlanych i usługach ?
Czy z godnie z art. 29 ust. 3a - zatrudnienie na umowę o pracę jest obowiązkowe w robotach budowlanych i usługach ?
0
2016-09-12 08:33 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 637

Temat już był kilkakrotnie poruszany na forum. Oczywiście odpowiedź brzmi tak, jest obowiązkowe, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy (zgodnie z par. 22 ust. 1 kodeksu pracy).
Temat już był kilkakrotnie poruszany na forum. Oczywiście odpowiedź brzmi tak, jest obowiązkowe, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy (zgodnie z par. 22 ust. 1 kodeksu pracy).
1
2016-09-12 09:01 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy