Forum


Powrót art. 29

M.

Małgorzata .....

0

Mam wątpliwości odnośnie zapisu art. 29 ust 5 pzp - jaki powinien być zapis w SIWZ odnośnie spełnienia tego wymogu przy robotach budowlanych? Chodzi oczywiście o wymóg uwzględnienia w opz do wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.
Mam wątpliwości odnośnie zapisu art. 29 ust 5 pzp - jaki powinien być zapis w SIWZ odnośnie spełnienia tego wymogu przy robotach budowlanych? Chodzi oczywiście o wymóg uwzględnienia w opz do wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.
0
2019-01-09 10:45 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Zapis zależy od rodzaju RB i przygotowanego projektu.
Zapis zależy od rodzaju RB i przygotowanego projektu.
0
2019-01-09 13:49 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy