Forum


Powrót Art.29 ust.3a w wolnej ręce

A.

Agnieszka .....

0

Witam.
Czy w zamówieniu z wolnej ręki prowadzonym na podstawie art. 67ust.1.1a stosujemy zapisy art.29 ust.3a odnośnie obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę?
Mam wątpliwości po przeczytaniu opracowania UZP: https://www.uzp.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0016/35800/Zrownowazone-zamowienia-publiczne.pdf, strona 55.
Chodzi o usługę konserwacji słupów oświetleniowych będących własnością ENEA.
Witam. Czy w zamówieniu z wolnej ręki prowadzonym na podstawie art. 67ust.1.1a stosujemy zapisy art.29 ust.3a odnośnie obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę? Mam wątpliwości po przeczytaniu opracowania UZP: https://www.uzp.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0016/35800/Zrownowazone-zamowienia-publiczne.pdf, strona 55. Chodzi o usługę konserwacji słupów oświetleniowych będących własnością ENEA.
0
2019-01-09 11:12 0

A.

Anna .....

26

Tak, ja bym stosowała.
Tak, ja bym stosowała.
0
2019-01-09 12:16 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy