Forum


Powrót oswiadczenie z art. 17 ust.1 ustawy pzp

A.

Anna .....

29

Witam,
jeżeli osoba nie jest w powołanej komisji przetargowej, natomiast zostaje włączona jako inna osoba wykonująca czynności w postępowaniu, to z jaką datą powinna podpisać oświadczenie z art.17 ust.1 ustawy, ( z data otwarcia ofert, czy z datą dokonywania czynności w postepowaniu? )
Witam, jeżeli osoba nie jest w powołanej komisji przetargowej, natomiast zostaje włączona jako inna osoba wykonująca czynności w postępowaniu, to z jaką datą powinna podpisać oświadczenie z art.17 ust.1 ustawy, ( z data otwarcia ofert, czy z datą dokonywania czynności w postepowaniu? )
0
2019-01-15 10:48 0

N.

Natalia .....

31

z datą dokonywania czynności w postępowaniu
z datą dokonywania czynności w postępowaniu
0
2019-01-15 11:11 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy