Forum


Powrót Duża inwestycja, postępowania przetargowe

M.

Malwina .....

10

Dzień dobry,

Szykuje się bardzo duża inwestycja, budowa obiektu dla miasta. W związku z tym zaczynam robić postępowanie na wyłonienie projektanta inwestycji, a wcześniej przeprowadzono postępowanie na usługi inwestora zastępczego. Moje pytanie dotyczy szacunkowej wartości zamówienia i odpowiedniej kwalifikacji.
Postępowanie na usługi inwestora było przetargiem unijnym, a szacunkowa kwota na wyłonienie projektanta inwestycji jest poniżej progu unijnego.
Czy w związku z tym, że oba postępowania dotyczą jednej dużej inwestycji powinny być zakwalifikowane jako postępowania unijne, bez względu na to, czy szacunkowa kwota na jedno postępowanie jest poniżej progu, czy należy te dwa postępowania zupełnie rozdzielić?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Dzień dobry, Szykuje się bardzo duża inwestycja, budowa obiektu dla miasta. W związku z tym zaczynam robić postępowanie na wyłonienie projektanta inwestycji, a wcześniej przeprowadzono postępowanie na usługi inwestora zastępczego. Moje pytanie dotyczy szacunkowej wartości zamówienia i odpowiedniej kwalifikacji. Postępowanie na usługi inwestora było przetargiem unijnym, a szacunkowa kwota na wyłonienie projektanta inwestycji jest poniżej progu unijnego. Czy w związku z tym, że oba postępowania dotyczą jednej dużej inwestycji powinny być zakwalifikowane jako postępowania unijne, bez względu na to, czy szacunkowa kwota na jedno postępowanie jest poniżej progu, czy należy te dwa postępowania zupełnie rozdzielić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
0
2019-01-18 22:29 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 543

Można a nie trzeba. Nie ma tu tożsamości przedmiotowej. Dzieliłbym.
Można a nie trzeba. Nie ma tu tożsamości przedmiotowej. Dzieliłbym.
0
2019-01-21 07:40 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy