Forum

Powrót Postępowanie na wykonanie dokumentacji projektowej

M.

Malwina .....

10

Witajcie,
słabo się znam na rb i przygotowaniem do nich, a spadło na mnie wiele zadań z tym związanych, mam zatem kilka pytań.
Pierwszy etap budowy polega na wszczęciu postępowania na wykonanie dokumentacji projektowej - w tym zakresie chodzi mi o OPZ, czy Zamawiający jako OPZ może wskazać tylko PFU? Z dokumentacji otrzymałam jedynie projekt koncepcyjny nowej siedziby w formie PFU. Czy zatem to wystarczy? Z tego co rozumiem PFU jest wskazywane jeżeli przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie rb, a nie przy wykonaniu dokumentacji projektowej.
Dziękuję!
Witajcie, słabo się znam na rb i przygotowaniem do nich, a spadło na mnie wiele zadań z tym związanych, mam zatem kilka pytań. Pierwszy etap budowy polega na wszczęciu postępowania na wykonanie dokumentacji projektowej - w tym zakresie chodzi mi o OPZ, czy Zamawiający jako OPZ może wskazać tylko PFU? Z dokumentacji otrzymałam jedynie projekt koncepcyjny nowej siedziby w formie PFU. Czy zatem to wystarczy? Z tego co rozumiem PFU jest wskazywane jeżeli przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie rb, a nie przy wykonaniu dokumentacji projektowej. Dziękuję!
0
2019-01-23 07:47 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Z mojej wiedzy projekt przygotowuje się w oparciu o PFU + załączniki do niego (często dołączane dodatkowe opisy, tabele, rzuty itp). Projektant, żeby wyliczyć koszt usługi musi otrzymać porcję wiedzy/dokumentów dot. tego co chcielibyśmy otrzymać jako efekt RB.
Z mojej wiedzy projekt przygotowuje się w oparciu o PFU + załączniki do niego (często dołączane dodatkowe opisy, tabele, rzuty itp). Projektant, żeby wyliczyć koszt usługi musi otrzymać porcję wiedzy/dokumentów dot. tego co chcielibyśmy otrzymać jako efekt RB.
0
2019-01-23 08:03 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy