Forum


Powrót art. 67 ust. 1 pkt 6

J.

Justyna .....

5

Czy wystarczy zapis w SIWZ odnośnie art. 67 ust. 1 pkt 6? w SIWZ rozpisałam jak mogę udzielić zamówienia jednak w ogłoszeniu o zamówieniu nie zaznaczyłam Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: Nie.
w jaki sposób moge udzielić zamówienia dodatkowego?
Czy wystarczy zapis w SIWZ odnośnie art. 67 ust. 1 pkt 6? w SIWZ rozpisałam jak mogę udzielić zamówienia jednak w ogłoszeniu o zamówieniu nie zaznaczyłam Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: Nie. w jaki sposób moge udzielić zamówienia dodatkowego?
0
2019-01-25 09:12 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

w art 67 ust. 1 pkt 6 jest wyraźnie mowa tylko o ogłoszeniu o zamówieniu, więc jeśli tam nie zostało to zaznaczone to niestety nie można realizować.
w art 67 ust. 1 pkt 6 jest wyraźnie mowa tylko o ogłoszeniu o zamówieniu, więc jeśli tam nie zostało to zaznaczone to niestety nie można realizować.
0
2019-01-25 10:08 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy