Forum


Powrót Oferta złożona przez osobę zatrudnioną na umowę o pracę u Zamawiającego

P.

Patrycja .....

2

Czy jest jakiś konflikt z ustawą PZP w przypadku zlożenia oferty przez osobę zatrudnioną na umowę o pracę u Zamawiającego?
Czy jest jakiś konflikt z ustawą PZP w przypadku zlożenia oferty przez osobę zatrudnioną na umowę o pracę u Zamawiającego?
0
2019-01-30 12:12 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 978

To zależy czy mamy do czynienia z przesłankami wykluczenia wykonawcy w szczególności z przesłankami wskazanymi w art. 24 ust. 1 pkt 19 lub art. 24 ust. 5 pkt 3. Zależy też jaką rolę pełni ta osoba u Zamawiającego i czy to ma wpływ na uczciwa konkurencję. Niedogodności mogą też powstać u zamawiającego w szczególności w związku z art. 17 ust.1 pkt 4 i ust. 2a
To zależy czy mamy do czynienia z przesłankami wykluczenia wykonawcy w szczególności z przesłankami wskazanymi w art. 24 ust. 1 pkt 19 lub art. 24 ust. 5 pkt 3. Zależy też jaką rolę pełni ta osoba u Zamawiającego i czy to ma wpływ na uczciwa konkurencję. Niedogodności mogą też powstać u zamawiającego w szczególności w związku z art. 17 ust.1 pkt 4 i ust. 2a
0
2019-01-30 13:46 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy