Forum


Powrót Przetarg nieograniczony czy zapytanie ofertowe

N.

Nina .....

6

Proszę o radę :)
Otrzymaliśmy dofinansowanie na e-usługi w gminie, łączna wartość projektu mieści się w kwotach przetargu nieograniczonego krajowego. Zadania do zrealizowania w ramach projektu są przedmiotowo różne i poniżej kwot przetargowych, mimo wszystko ogłaszaliśmy przetarg nieograniczony kierując sie kwotą dofinansowania . Prawie wszystkie zadania projektu udało się zrealizować , po za jednym.
Ogłaszaliśmy 2 krotnie przetarg nieorganiczny, niestety nie udało sie zawrzeć umowy. Wykonawca nie spełniał warunków udziału w postępowaniu. kwota złożonej oferty to ok 70 tys zł brutto. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji wyłonić wykonawcę na podstawie zapytania ofertowego czy ogłaszać kolejny przetarg nieograniczony ale zmienić warunki udziału ? Prosze o pomoc :)
Proszę o radę :) Otrzymaliśmy dofinansowanie na e-usługi w gminie, łączna wartość projektu mieści się w kwotach przetargu nieograniczonego krajowego. Zadania do zrealizowania w ramach projektu są przedmiotowo różne i poniżej kwot przetargowych, mimo wszystko ogłaszaliśmy przetarg nieograniczony kierując sie kwotą dofinansowania . Prawie wszystkie zadania projektu udało się zrealizować , po za jednym. Ogłaszaliśmy 2 krotnie przetarg nieorganiczny, niestety nie udało sie zawrzeć umowy. Wykonawca nie spełniał warunków udziału w postępowaniu. kwota złożonej oferty to ok 70 tys zł brutto. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji wyłonić wykonawcę na podstawie zapytania ofertowego czy ogłaszać kolejny przetarg nieograniczony ale zmienić warunki udziału ? Prosze o pomoc :)
0
2019-01-30 14:16 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 615

robić tak, jak przewiduje podana wartość zgodnie z Waszym regulaminem.
robić tak, jak przewiduje podana wartość zgodnie z Waszym regulaminem.
0
2019-01-30 14:33 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy