Forum


Powrót Usługi społeczna a dofinansowanie ze środków unijnych

A.

Anna .....

5

Dzień dobry, czy można zastosować art. 138g i dalsze (ustawa Pzp) dla zamówień dofinansowanych ze środków unijnych?
Dzień dobry, czy można zastosować art. 138g i dalsze (ustawa Pzp) dla zamówień dofinansowanych ze środków unijnych?
0
2019-02-04 09:43 0

Ł.

Łukasz .....

0

Oczywiście że tak.
Oczywiście że tak.
0
2019-02-04 10:07 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy