Forum

Powrót Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

M.

Monika .....

27

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
W miejscu "Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych" nie mogę wpisać wszystkich zmian ogłoszeń - numery ( w sumie jest ich 6) Mieści mi się 5 ale ostatniego numeru już nie mogę wpisać bo jest ograniczona ilość znaków. Co zrobić w takim przypadku? Zastanawiałam się nad sekcją I "ZAMAWIAJĄCY" gdzie jest możliwość wpisania informacji dodatkowych ale ta sekcja dotyczy informacji o podmiocie który ogłasza postępowanie.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia W miejscu "Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych" nie mogę wpisać wszystkich zmian ogłoszeń - numery ( w sumie jest ich 6) Mieści mi się 5 ale ostatniego numeru już nie mogę wpisać bo jest ograniczona ilość znaków. Co zrobić w takim przypadku? Zastanawiałam się nad sekcją I "ZAMAWIAJĄCY" gdzie jest możliwość wpisania informacji dodatkowych ale ta sekcja dotyczy informacji o podmiocie który ogłasza postępowanie.
0
2019-02-07 09:57 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

To tylko zapisy typowo techniczne. Jako 5 wpisałabym ten ostatni.
Zamawiający dokumentują postępowania oraz wskazują poszczególne kroki w protokole. Wobec tego, każdy kontrolujący będzie widział, że postępowanie przeprowadzono prawidłowo.
Ogłoszenia o udzieleniu służą celom statystycznym. Nie są idealnymi dokumentami - często można się dopatrzeć, że ich treść (elementy automatycznie kopiujące się, zwłaszcza w TED) zawierają info z pierwszego ogłoszenia - a my potem wprowadzaliśmy zmiany.
To tylko zapisy typowo techniczne. Jako 5 wpisałabym ten ostatni. Zamawiający dokumentują postępowania oraz wskazują poszczególne kroki w protokole. Wobec tego, każdy kontrolujący będzie widział, że postępowanie przeprowadzono prawidłowo. Ogłoszenia o udzieleniu służą celom statystycznym. Nie są idealnymi dokumentami - często można się dopatrzeć, że ich treść (elementy automatycznie kopiujące się, zwłaszcza w TED) zawierają info z pierwszego ogłoszenia - a my potem wprowadzaliśmy zmiany.
0
2019-02-07 11:16 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy