Forum


Powrót Wyłączenie z Ustawy Pzp.

G.

Gabriela .....

2

Witam. Czy istnieje możliwość wyłączenia zamówień ze stosowania pzp na projekty wykonawcze do głównego projektu np. budynku.
Chodzi o budowę dużego ośrodka i projekty na budowę. Z przesłanek z art. 4 nic takiego nie widzę, ale może o czymś nie wiem.
Czy istnieje coś takiego, że można zgłosić się do Prezesa UZP o wyłączenie danego zamówienia? Podobno w latach 90. tak było :D
Witam. Czy istnieje możliwość wyłączenia zamówień ze stosowania pzp na projekty wykonawcze do głównego projektu np. budynku. Chodzi o budowę dużego ośrodka i projekty na budowę. Z przesłanek z art. 4 nic takiego nie widzę, ale może o czymś nie wiem. Czy istnieje coś takiego, że można zgłosić się do Prezesa UZP o wyłączenie danego zamówienia? Podobno w latach 90. tak było :D
0
2019-02-11 07:24 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 849

Nie ma czegoś takiego, wszystkie wyłączenia są zapisane w ustawie i należy je stosować ściśle.
Nie ma czegoś takiego, wszystkie wyłączenia są zapisane w ustawie i należy je stosować ściśle.
0
2019-02-11 07:43 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy