Forum


Powrót Warunki udziału w postępowaniu - dostawa i roboty budowlane

M.

Malwina .....

10

Witajcie, proszę o pomoc :)
Zaczynam tworzyć dokumentację na dostawę urządzenia wraz z jego montażem. Jest to przetarg powyżej progów. RB dotyczą przystosowania pomieszczenia, gdzie będzie zainstalowane urządzenie, czyli główny przedmiot zamówienia. Mam jednak problem z postawieniem warunku udziału w postępowaniu w zakresie doświadczenia. Oczywiście wykaz dostaw już wskazałam, natomiast nie wiem czego mogłabym wymagać przy wykonaniu robót. Nie chcemy, żeby Wykonawca okazał się niekompetentny albo żeby to była jakaś firma krzak, jednoosobowa, która nie wykona umowy jak należy.
Czy zatem do RB mogę wymagać wykazu rb dot. dostosowania pomieszczeń do instalacji urządzeń? A może macie pomysł na coś lepszego w tym zakresie?
Niestety RB to nie jest moja mocna strona..
Pozdrawiam :)
Witajcie, proszę o pomoc :) Zaczynam tworzyć dokumentację na dostawę urządzenia wraz z jego montażem. Jest to przetarg powyżej progów. RB dotyczą przystosowania pomieszczenia, gdzie będzie zainstalowane urządzenie, czyli główny przedmiot zamówienia. Mam jednak problem z postawieniem warunku udziału w postępowaniu w zakresie doświadczenia. Oczywiście wykaz dostaw już wskazałam, natomiast nie wiem czego mogłabym wymagać przy wykonaniu robót. Nie chcemy, żeby Wykonawca okazał się niekompetentny albo żeby to była jakaś firma krzak, jednoosobowa, która nie wykona umowy jak należy. Czy zatem do RB mogę wymagać wykazu rb dot. dostosowania pomieszczeń do instalacji urządzeń? A może macie pomysł na coś lepszego w tym zakresie? Niestety RB to nie jest moja mocna strona.. Pozdrawiam :)
0
2019-02-11 07:58 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Jeżeli urządzenie jest tego rodzaju , że prawie zawsze w standardzie łączy się z montażem, w tym dostosowania pomieszczenia, to można w jednym warunku wymagać doświadczenia tj. dostawy wraz z montażem.
Jeżeli urządzenie jest tego rodzaju , że prawie zawsze w standardzie łączy się z montażem, w tym dostosowania pomieszczenia, to można w jednym warunku wymagać doświadczenia tj. dostawy wraz z montażem.
0
2019-02-11 08:02 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy