Forum


Powrót oczywista omyłka rachunkowa art. 87 ust.2

A.

Agnieszka .....

4

wykonawca dostał zawiadomienie o poprawieniu oczywistej omyłki rachunkowej na podstawie art. 87 ust. 2. Czy powinien się jakoś ustosunkować do tego powiadomienia, np. wyrazić zgodę lub nie? Tylko w przypadku poprawienia przez Zamawiającego innej omyłki z art. 87 ust. 3 wykonawca musi wyrazić na jej poprawienie zgodę?
wykonawca dostał zawiadomienie o poprawieniu oczywistej omyłki rachunkowej na podstawie art. 87 ust. 2. Czy powinien się jakoś ustosunkować do tego powiadomienia, np. wyrazić zgodę lub nie? Tylko w przypadku poprawienia przez Zamawiającego innej omyłki z art. 87 ust. 3 wykonawca musi wyrazić na jej poprawienie zgodę?
0
2019-02-14 10:07 0

A.

Agnieszka .....

4

POPRAWKA: wykonawca dostał zawiadomienie o poprawieniu oczywistej omyłki rachunkowej na podstawie art. 87 ust. 2 pkt. 2. Czy powinien się jakoś ustosunkować do tego powiadomienia, np. wyrazić zgodę lub nie? Tylko w przypadku poprawienia przez Zamawiającego innej omyłki z art. 87 ust. 2 pkt. 3 wykonawca musi wyrazić na jej poprawienie zgodę?
POPRAWKA: wykonawca dostał zawiadomienie o poprawieniu oczywistej omyłki rachunkowej na podstawie art. 87 ust. 2 pkt. 2. Czy powinien się jakoś ustosunkować do tego powiadomienia, np. wyrazić zgodę lub nie? Tylko w przypadku poprawienia przez Zamawiającego innej omyłki z art. 87 ust. 2 pkt. 3 wykonawca musi wyrazić na jej poprawienie zgodę?
0
2019-02-14 10:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy