Forum


Powrót aneks do umowy a ogłoszenie o zmianie umowy

A.

Anna .....

30

Witam,
chciałam się spytać, kiedy jest obowiązek sporządzić ogłoszenie o zmianie umowy na BIP-ie (przetarg nieograniczony poniżej progu unijnego)?
Witam, chciałam się spytać, kiedy jest obowiązek sporządzić ogłoszenie o zmianie umowy na BIP-ie (przetarg nieograniczony poniżej progu unijnego)?
0
2019-02-20 14:12 1

A.

Anna .....

Fachowiec 112

Zobacz art. 144 ust. 1c ustawy Pzp :)
Zobacz art. 144 ust. 1c ustawy Pzp :)
0
2019-02-20 14:27 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy