Forum


Powrót Postępowanie unijne a ogłoszenie krajowe - przy zamówieniu dodatkowym z art. 67 ust. 1 pkt 6

M.

Malwina .....

10

Witajcie,
przy drążeniu do sprawozdania z postępowań, znalazłam taką oto sytuację:
było postępowanie unijne na usługę na początku roku, przewidziane zostały zamówienia dodatkowe i na koniec roku podpisano umowę na usługi dodatkowe z art. 67 ust. 1 pkt 6 i w związku z tym zrobiono ogłoszenie o udzieleniu zamówienia ale w BZP!
Czy tak jest poprawnie? Czy jeżeli zamówienie z wolnej ręki przeprowadzono z art. 67 ust. 1 pkt 6 dla postępowania unijnego powinno być zrobione ogłoszenie w TED? zwłaszcza, że ta dodatkowa usługa była na ponad 1 mln zł!
Pomocy :)
Witajcie, przy drążeniu do sprawozdania z postępowań, znalazłam taką oto sytuację: było postępowanie unijne na usługę na początku roku, przewidziane zostały zamówienia dodatkowe i na koniec roku podpisano umowę na usługi dodatkowe z art. 67 ust. 1 pkt 6 i w związku z tym zrobiono ogłoszenie o udzieleniu zamówienia ale w BZP! Czy tak jest poprawnie? Czy jeżeli zamówienie z wolnej ręki przeprowadzono z art. 67 ust. 1 pkt 6 dla postępowania unijnego powinno być zrobione ogłoszenie w TED? zwłaszcza, że ta dodatkowa usługa była na ponad 1 mln zł! Pomocy :)
0
2019-02-26 11:15 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Powinno być w DUUE, w przypadku art. 67 ust. 1 pkt 6 całkowita wartość zamówienia musi zostać uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Powinno być w DUUE, w przypadku art. 67 ust. 1 pkt 6 całkowita wartość zamówienia musi zostać uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
0
2019-02-26 11:25 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy