Forum


Powrót Zamówienia In-house

M.

Malwina .....

24

Witam, od 2 lat udzielamy naszej spółce zamówień z wolnej ręki (art. 67 ust. pkt 12 ustawy PZP) tzw. IN-HOUSE, Wykonawca musi ponad 90% działalności kontrolowanej wykonywać dla Zamawiającego, zgodnie z opinią UZP musi to być wykazane na podstawie sprawozdań za ostatnie 3 lata i teraz pytanie brzmi następująco, czy te ponad 90% może wynikać sumując 3 ostatnie lata, czy też w każdym roku musi byc ponad 90% i suma 3 lat tez będzie wynosiła 90%. pytam ponieważ w moim przypadku teraz za 2018 rok nasza spółka ma ponad 80 %, ale sumując ostatnie 3 lata to wynosi ponad 90% ?
Witam, od 2 lat udzielamy naszej spółce zamówień z wolnej ręki (art. 67 ust. pkt 12 ustawy PZP) tzw. IN-HOUSE, Wykonawca musi ponad 90% działalności kontrolowanej wykonywać dla Zamawiającego, zgodnie z opinią UZP musi to być wykazane na podstawie sprawozdań za ostatnie 3 lata i teraz pytanie brzmi następująco, czy te ponad 90% może wynikać sumując 3 ostatnie lata, czy też w każdym roku musi byc ponad 90% i suma 3 lat tez będzie wynosiła 90%. pytam ponieważ w moim przypadku teraz za 2018 rok nasza spółka ma ponad 80 %, ale sumując ostatnie 3 lata to wynosi ponad 90% ?
0
2019-02-28 13:14 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Moim zdaniem to należy sumować 3 lata poprzedzające udzielenie zamówienia łącznie.
Moim zdaniem to należy sumować 3 lata poprzedzające udzielenie zamówienia łącznie.
0
2019-02-28 13:36 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy