Forum


Powrót ogłoszenie społeczne - dwie umowy dla 1 części

E.

Emilia .....

1

Czy w przypadku postępowania na udostępnienie placówki do odbycia zajęć praktycznych w ramach staży dla pielęgniarek wraz z wyznaczeniem opiekuna praktyk (swojego pracownika), zamawiający może przeprowadzić to postępowanie w ramach ogłoszenia społecznego, gdzie wykonawca np. szpital składa ofertę z podziałem na:
a) cenę usługi udostępnienia placówki,
b) cenę usługi pełnienia funkcji opiekuna praktyk, przy czym byłyby to dwie odrębne umowy, tj, dla szpitala za zadanie a) i dla opiekuna za zadanie b).
Wykonawca (szpital) wskazywałby w formularzu oferty obydwie ceny a) i b), a opiekuna praktyk w wykazie osób wykonujących usługę. Czy w jednej części zamówienia można podpisać dwie umowy: jedną na placówkę, a drugą na opiekuna praktyk?
Czy w przypadku postępowania na udostępnienie placówki do odbycia zajęć praktycznych w ramach staży dla pielęgniarek wraz z wyznaczeniem opiekuna praktyk (swojego pracownika), zamawiający może przeprowadzić to postępowanie w ramach ogłoszenia społecznego, gdzie wykonawca np. szpital składa ofertę z podziałem na: a) cenę usługi udostępnienia placówki, b) cenę usługi pełnienia funkcji opiekuna praktyk, przy czym byłyby to dwie odrębne umowy, tj, dla szpitala za zadanie a) i dla opiekuna za zadanie b). Wykonawca (szpital) wskazywałby w formularzu oferty obydwie ceny a) i b), a opiekuna praktyk w wykazie osób wykonujących usługę. Czy w jednej części zamówienia można podpisać dwie umowy: jedną na placówkę, a drugą na opiekuna praktyk?
0
2019-03-04 15:47 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Ten "swój pracownik" to ma być pracownik Wykonawcy?
Ten "swój pracownik" to ma być pracownik Wykonawcy?
0
2019-03-04 16:12 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy