Forum


Powrót Oświadczenie z art. 17 ust. 2 a brak wpływu ofert

J.

Joanna .....

26

Czy w sytuacji kiedy nie było wpływu ofert, ALE wcześniej sekretarz komisji poinformował o wszczęciu postępowania kilku znanych sobie wykonawców, to powinno się mimo wszystko wypełniać oświadczenie z art. 17 ust. 2? Normalnie tego nie robiłam, ale ponieważ informowałam potencjalnych wykonawców, to naszły mnie teraz wątpliwości...
Czy w sytuacji kiedy nie było wpływu ofert, ALE wcześniej sekretarz komisji poinformował o wszczęciu postępowania kilku znanych sobie wykonawców, to powinno się mimo wszystko wypełniać oświadczenie z art. 17 ust. 2? Normalnie tego nie robiłam, ale ponieważ informowałam potencjalnych wykonawców, to naszły mnie teraz wątpliwości...
0
2019-03-14 13:09 0

N.

Natalia .....

31

nie
nie
0
2019-03-14 13:12 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy