Forum


Powrót poprawki w robotach budowlanych po końcowym odbiorze

J.

Justyna .....

5

Jak załatwić kwestię wykonania dodatkowych robót (roboty budowlane), po podpisanym już protokole odbioru końcowego. Sanepid zarzucił niezgodności.
Czy podpisanie drugiej umowy na wykonanie tych prac z dotychczasowym Wykonawcą będzie w porządku? Przetarg jeszcze przed nowelizacją.
Jak załatwić kwestię wykonania dodatkowych robót (roboty budowlane), po podpisanym już protokole odbioru końcowego. Sanepid zarzucił niezgodności. Czy podpisanie drugiej umowy na wykonanie tych prac z dotychczasowym Wykonawcą będzie w porządku? Przetarg jeszcze przed nowelizacją.
1
2016-09-16 07:06 0

W.

Walentyna .....

20

A co z gwarancją czy te roboty nie mieszczą się w zakresie napraw gwarancyjnych ? Jeżeli są zarzuty, że jest niezgodność to wydaje mi się, że wykonawca naprawia to w ramach gwarancji.
Jeżeli było ujęte w dokumentacji, a wykonawca wykonał nienależycie to nie będą to roboty dodatkowe tylko gwarancja tu się kłania.
A co z gwarancją czy te roboty nie mieszczą się w zakresie napraw gwarancyjnych ? Jeżeli są zarzuty, że jest niezgodność to wydaje mi się, że wykonawca naprawia to w ramach gwarancji. Jeżeli było ujęte w dokumentacji, a wykonawca wykonał nienależycie to nie będą to roboty dodatkowe tylko gwarancja tu się kłania.
1
2016-09-16 07:24 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy