Forum


Powrót "ala protest"

A.

Anna .....

30

Witam,
Zamawiający dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej. W dniu wyboru, Wykonawca , (drugi w kolejności), wniósł informację, ze nie zgadza się z decyzja Zamawiajacego i że oferta, która została wybrana nie spełnia wymaganych parametrów dostawy. Zamawiający chce wysłać zapytanie dotyczace wyjaśnienia treści oferty .
Moje pytanie, co powinien zrobić Zamawiający chcąc badać ponownie ofertę. Czy ma powiadomić wszystkich uczestników postępowania o ponownym badaniu oferty? Czy tylko wysyła zapytanie z wyjaśnieniem do wybranego wykonawcy ? Bardzo proszę o podpowiedzi, bo pierwszy raz mam taką sytuację...
Witam, Zamawiający dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej. W dniu wyboru, Wykonawca , (drugi w kolejności), wniósł informację, ze nie zgadza się z decyzja Zamawiajacego i że oferta, która została wybrana nie spełnia wymaganych parametrów dostawy. Zamawiający chce wysłać zapytanie dotyczace wyjaśnienia treści oferty . Moje pytanie, co powinien zrobić Zamawiający chcąc badać ponownie ofertę. Czy ma powiadomić wszystkich uczestników postępowania o ponownym badaniu oferty? Czy tylko wysyła zapytanie z wyjaśnieniem do wybranego wykonawcy ? Bardzo proszę o podpowiedzi, bo pierwszy raz mam taką sytuację...
0
2019-03-21 12:59 1

J.

Justyna .....

Fachowiec 704

Wydaje mi się, że jeżeli Zamawiający chce uwzględnić protest drugiego Wykonawcy i od nowa badać oferty to powinien najpierw unieważnić wybór najkorzystniejszej oferty.
Wydaje mi się, że jeżeli Zamawiający chce uwzględnić protest drugiego Wykonawcy i od nowa badać oferty to powinien najpierw unieważnić wybór najkorzystniejszej oferty.
0
2019-03-21 14:16 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy