Forum


Powrót Inspektor Nadzoru Inwestorskiego posiadający Zaświadczenie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków?

E.

Ewelina .....

0

Witam
Przedmiot umowy realizowany będzie w budynku należącym do kompleksu budynków Szpitala. Teren szpitala wpisany jest do rejestru zabytków, natomiast sam budynek nie jest obiektem zabytkowym. Czy w tej sytuacji prawidłowe jest wymaganie Inspektora Konserwatora Zabytków/lub spełniający warunki określone w art. 37 c ustawy z dnia 23 lipca 2003 ?r. ? Z góry dziękuję za pomoc
Witam Przedmiot umowy realizowany będzie w budynku należącym do kompleksu budynków Szpitala. Teren szpitala wpisany jest do rejestru zabytków, natomiast sam budynek nie jest obiektem zabytkowym. Czy w tej sytuacji prawidłowe jest wymaganie Inspektora Konserwatora Zabytków/lub spełniający warunki określone w art. 37 c ustawy z dnia 23 lipca 2003 ?r. ? Z góry dziękuję za pomoc
0
2019-04-02 08:22 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 615

Może być wskazane, gdyż roboty odbywają sie również w otoczeniu budynku a zatem i w terenie konserwatorskim ale z drugiej strony jest to podwyższanie poprzeczki.
Może być wskazane, gdyż roboty odbywają sie również w otoczeniu budynku a zatem i w terenie konserwatorskim ale z drugiej strony jest to podwyższanie poprzeczki.
0
2019-04-02 09:18 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy