Forum


Powrót Zgodnie z art. 38 ust. 2

A.

Anna .....

Fachowiec 132

Zgodnie z art. 38 ust. 2 treść zapytań wraz z wyjaśnieniami Zamawiający udostępnia na stronie internetowej bez ujawniania źródła zapytania. I właśnie bez ujawniania źródła zapytania, w treści pytania wykonawca wymienia nazwy miejscowości gdzie mieszczą się szkoły, bo tam pewnie robił roboty budowlane. Więc czy te miejscowości wykropkować, czy podać te miejscowości. Chodzi o to że po nazwach miejscowości gdzie sie mieszczą szkoły można zidentyfikować potencjalnego wykonawcę. co o tym sądzicie?
Zgodnie z art. 38 ust. 2 treść zapytań wraz z wyjaśnieniami Zamawiający udostępnia na stronie internetowej bez ujawniania źródła zapytania. I właśnie bez ujawniania źródła zapytania, w treści pytania wykonawca wymienia nazwy miejscowości gdzie mieszczą się szkoły, bo tam pewnie robił roboty budowlane. Więc czy te miejscowości wykropkować, czy podać te miejscowości. Chodzi o to że po nazwach miejscowości gdzie sie mieszczą szkoły można zidentyfikować potencjalnego wykonawcę. co o tym sądzicie?
0
2019-04-03 08:35 0

K.

Katarzyna .....

28

Dla bezpieczeństwa użyłabym tylko pierwszych liter miejscowości.
Dla bezpieczeństwa użyłabym tylko pierwszych liter miejscowości.
0
2019-04-03 09:00 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy