Forum


Powrót podział zamówienia na części

J.

Justyna .....

5

Witam,
mam pytanie ponieważ w budżecie mamy zaplanowane 3 oddzielne zadania na wykonanie sieci wodociągowej w 3 róznych miejscowościach. Łączna ich kwota kwalifikuje się pod przetarg. Czy mogę ogłosić 3 oddzielne zapytania ofertowe czy lepiej przetarg z podziałem na części?
Witam, mam pytanie ponieważ w budżecie mamy zaplanowane 3 oddzielne zadania na wykonanie sieci wodociągowej w 3 róznych miejscowościach. Łączna ich kwota kwalifikuje się pod przetarg. Czy mogę ogłosić 3 oddzielne zapytania ofertowe czy lepiej przetarg z podziałem na części?
1
2016-09-19 10:49 0

J.

Jowita .....

0

Ponieważ występuje w tym przypadku tożsamość przedmiotowa (ten sam zakres robót), podmiotowa (ten sam krąg potencjalnych wykonawców) i czasowa (ujęcie w budżecie na dany rok), to ogłosiłabym przetarg nieograniczony z podziałem na części.
Ponieważ występuje w tym przypadku tożsamość przedmiotowa (ten sam zakres robót), podmiotowa (ten sam krąg potencjalnych wykonawców) i czasowa (ujęcie w budżecie na dany rok), to ogłosiłabym przetarg nieograniczony z podziałem na części.
1
2016-09-19 10:53 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy