Forum


Powrót Dialog techniczny

K.

Katarzyna .....

26

Czy w dialogu technicznym osoby wykonujące czynności powinny złożyć oświadczenie o nie podleganiu wyłączenia, o których mowa w trybie art. 17 ust. 1 uPzp?
- nie mamy tego uregulowanego w regulaminie.
Jeśli tak, to kiedy należałoby złożyć takie oświadczenie, czy przed wysłaniem do Wykonawców zaproszenia do udziału w dialogu?
Czy w dialogu technicznym osoby wykonujące czynności powinny złożyć oświadczenie o nie podleganiu wyłączenia, o których mowa w trybie art. 17 ust. 1 uPzp? - nie mamy tego uregulowanego w regulaminie. Jeśli tak, to kiedy należałoby złożyć takie oświadczenie, czy przed wysłaniem do Wykonawców zaproszenia do udziału w dialogu?
0
2019-04-08 11:26 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 986

Dialog techniczny to nie jest postępowanie o udzielenie zamówienia, a tylko w postępowaniu mamy do czynienia z oświadczeniami w trybie art. 17 ust. 1
Dialog techniczny to nie jest postępowanie o udzielenie zamówienia, a tylko w postępowaniu mamy do czynienia z oświadczeniami w trybie art. 17 ust. 1
0
2019-04-08 11:54 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy