Forum


Powrót centralny zamawiający

A.

Aleksandra .....

3

Czy wszczynając procedurę o udzielenie zamówienia publicznego na sukcesywną dostawę środków czystości dla jednostek obsługiwanych na jaki akt prawny trzeba się powołać? czy zgodnie z art 4 pkt 11 nie stosuje sie ustawy PZP dla zamowien nabywanych od centralnego zamawiającego?
Czy wszczynając procedurę o udzielenie zamówienia publicznego na sukcesywną dostawę środków czystości dla jednostek obsługiwanych na jaki akt prawny trzeba się powołać? czy zgodnie z art 4 pkt 11 nie stosuje sie ustawy PZP dla zamowien nabywanych od centralnego zamawiającego?
0
2019-04-08 13:33 1

B.

Beata .....

Fachowiec 310

A dokładnie do czego potrzebna podstawa prawna?
Jednostki, które w przyszłości będą od CZ nabywać produkty dokonują to w oparciu w wskazany art.
A dokładnie do czego potrzebna podstawa prawna? Jednostki, które w przyszłości będą od CZ nabywać produkty dokonują to w oparciu w wskazany art.
0
2019-04-09 14:22 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy