Forum


Powrót art. 4d

A.

Anna .....

5

Szanowni Państwo,
czy na projekt dot. aranżacji pomieszczeń przeznaczonych na cele edukacyjne można prowadzić w trybie art. 4d ust. 1 pkt. 2)?
Szanowni Państwo, czy na projekt dot. aranżacji pomieszczeń przeznaczonych na cele edukacyjne można prowadzić w trybie art. 4d ust. 1 pkt. 2)?
0
2019-04-12 10:16 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

W tym art. jest usługa z zakresu działalności kulturalnej.
Projekt dot. aranżacji pomieszczenia to usługa projektowania.
W tym art. jest usługa z zakresu działalności kulturalnej. Projekt dot. aranżacji pomieszczenia to usługa projektowania.
0
2019-04-12 10:35 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy