Forum


Powrót art. 26 ust. 3

AJ

Agnieszka Jurkiewicz

0

Wykonawca, którego oferta jest najkorzystniejsza (procedura odwrócona) nie złożył wraz z ofertą JEDZ-a. W związku z tym wzywam go na podstawie art. 26 ust. 3 do złożenia czy do uzupełnienia JEDZ-a?
Wykonawca, którego oferta jest najkorzystniejsza (procedura odwrócona) nie złożył wraz z ofertą JEDZ-a. W związku z tym wzywam go na podstawie art. 26 ust. 3 do złożenia czy do uzupełnienia JEDZ-a?
0
2019-04-18 09:20 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 848

do złożenia Jedza, bo go w ogóle nie złozył, teraz musi go złożyć i to prawidłowo, bo więcej szans nie będzie miał.
do złożenia Jedza, bo go w ogóle nie złozył, teraz musi go złożyć i to prawidłowo, bo więcej szans nie będzie miał.
0
2019-04-18 09:21 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy