Forum


Powrót Czy przy unieważnieniu pakiety z art 93 ust 1 pkt 7) należy jeszcze odrzucic oferty?

E.

Ewelina .....

0

Zamawiający musi unieważnić postępowanie w pakiecie X na podstawie art. 93 ust. 1 pkt. 7). W danym pakiecie wpłynęły 3 oferty z czego 2 wpłaciły wadium po terminie. Czy zamawiający powinien odrzucić najpierw oferty i unieważnić postępowanie w danym pakiecie czy wystarczy tylko unieważnić? Proszę o pomoc
Zamawiający musi unieważnić postępowanie w pakiecie X na podstawie art. 93 ust. 1 pkt. 7). W danym pakiecie wpłynęły 3 oferty z czego 2 wpłaciły wadium po terminie. Czy zamawiający powinien odrzucić najpierw oferty i unieważnić postępowanie w danym pakiecie czy wystarczy tylko unieważnić? Proszę o pomoc
0
2019-04-23 12:16 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 979

Akurat skorzystanie z tej przesłanki nie wymaga odrzucania ofert, skoro postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy
Akurat skorzystanie z tej przesłanki nie wymaga odrzucania ofert, skoro postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy
0
2019-04-23 14:53 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy