Forum


Powrót Art. 25a ust. 6

J.

Jacek .....

Fachowiec 618

Jeżeli mamy do czynienia z konsorcjum 2 firm, to na podstawie art. 25a ust. 6 oświadczenie składa każdy z wykonawców. Pytanie czy jeżeli obaj wykonawcy tworzący konsorcjum na jednym (tym samym) oświadczeniu się podpisali to można to uznać za poprawne działanie?
Jeżeli mamy do czynienia z konsorcjum 2 firm, to na podstawie art. 25a ust. 6 oświadczenie składa każdy z wykonawców. Pytanie czy jeżeli obaj wykonawcy tworzący konsorcjum na jednym (tym samym) oświadczeniu się podpisali to można to uznać za poprawne działanie?
1
2016-09-20 11:02 0

K.

Katarzyna .....

16

Moim zdaniem tak.
Moim zdaniem tak.
1
2016-09-20 11:04 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy