Forum


Powrót organy mediacyjne

A.

Anna .....

29

Czy należy wypełniać w przypadku ogłoszenia powyzej progu dane dotyczace organów mediacyjnych?
Czy należy wypełniać w przypadku ogłoszenia powyzej progu dane dotyczace organów mediacyjnych?
0
2019-05-06 14:39 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Nie trzeba, obowiązkowe informacje co powinno zawierać ogłoszenie o zamówieniu w przypadku przetargu nieograniczonego zawarte są w art. 41 ustawy PZP
Nie trzeba, obowiązkowe informacje co powinno zawierać ogłoszenie o zamówieniu w przypadku przetargu nieograniczonego zawarte są w art. 41 ustawy PZP
0
2019-05-06 15:12 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy